Juventus może stanąć do walki z Milanem i PSG

Renato Sanches
Renato Sanches PressFocus

Juventus jest kolejnym klubem, który znalazł się w gronie kandydatów do pozyskania pomocnika Lille Renato Sanchesa. Stara Dama rozważa stanie do walki o Portugalczyka z Milanem i Paris Saint-Germain. Jest jednak jeden warunek.

  • Renato Sanches jest kandydatem do wzmocnienia drugiej linii Juventusu
  • To kolejny klub, który jest łączony z pozyskaniem Portugalczyka. Wcześniej poważne zainteresowanie wyrażali przedstawiciele Milanu i PSG
  • Juventus przed przystąpieniem do rozmów musi jednak sprzedać jednego ze swoich piłkarzy

Juventus także chce Renato Sanchesa

Paul Pogba może nie być jedynym zawodnikiem, który wzmocni drugą linię Juventusu przed nowym sezonem. W Turynie myślą o większych zmianach, a jednym z celów jest pożegnanie się z Adrienem Rabiotem i Aaronem Ramsey’em. Stara Dama jest otwarta na oferty dla obu zawodników, którzy obecnie pozostają najlepiej zarabiającymi piłkarzami w zespole.

W przypadku Francuza Juventus chciałby otrzymać około 15-20 milionów euro, a środki te zainwestować w sprowadzenie Renato Sanchesa z Lille. Portugalczyk niemal na pewno pożegna się latem z francuskim klubem, ponieważ nie jest zainteresowany przedłużeniem wygasającego w 2023 roku kontraktem.

24-letni pomocnik cieszy się dużym zainteresowaniem, a wśród klubów starających się o jego sprowadzenie są już AC Milan i Paris Saint-Germain. Rossoneri są gotowi wyłożyć za niego 15 milionów euro plus bonusy, natomiast PSG jest przygotowane na zapłacenie nawet 30 milionów euro.

Do gry może wkroczyć Juventus, ale warunkiem jest sprzedaż jednego z zawodników. Rabiotem interesują się kluby Premier League, ale Stara Dama nie ma zbyt wiele czasu na finalizację ewentualnych rozmów, jeżeli w temacie Sanchesa nie chce zostać uprzedzona przez inne kluby.

Zobacz także: Włoskie media: Di Maria wybierze grę dla Juventusu

Komentarze

Na temat “Juventus może stanąć do walki z Milanem i PSG