Juve poświęci Dybalę, aby pozyskać Pogbę?

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Nicolo Schira z La Gazzetta dello Sport podaje, że cały czas władze Juventusu FC utrzymują kontakt z menedżerem Paula Pogby, mając nadzieję, że Francuz wróci do stolicy Piemontu. Mistrzowie Włoch są do tego stopnia zdecydowani, aby odzyskać mistrza świata z minionego roku, że są gotowi w ramach transakcji z Man Utd poświęcić Paulo Dybalę.

Czytaj dalej…

Juventus ma plan, aby zaproponować angielskiemu klubowi za Pogbę mniej więcej 60-70 milionów euro oraz Argentyńczyka Dybalę. Przyszłość byłego zawodnika US Palermo powinno się rozstrzygnąć wkrótce, gdy Dybala wróci do Turynu z Copa America.

Tajemnicą Poliszynela jest to, że władze Czerwonych Diabłów są zainteresowane argentyńskim napastnikiem. Niewykluczone zatem, że ten fakt będzie miał kluczowe znaczenie w sprawie ewentualnego porozumienia Juve z Man Utd. Rynkowa wartość 21-krotnego reprezentanta Argentyny szacowana jest na 85 milionów euro.

Trzeba jednak pamiętać, że nie tylko turyńczycy chcą pozyskać francuskiego pomocnika. 26-latek znajduje się też na celowniku Realu Madryt.

Komentarze