Juve po pierwszej sesji treningowej pod dowództwem Pirlo

Andrea Pirlo
Andrea Pirlo fot. Getty Images

Juventus FC za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował o pierwszej sesji treningowej pierwszej drużyny przed startem nowego sezonu. Tym samym swoje premierowe zajęcia z piłkarzami Starej Damy przeprowadził dzisiaj w roli trenera Andrea Pirlo, który zastąpił Maurizio Sarriego na stanowisku opiekuna mistrzów Włoch.

Czytaj dalej…

W treningu Juventusu wziął udział Cristiano Ronaldo, który wrócił do Turynu zeszłej nocy. Tymczasem w zajęciach zabrakło Matthijsa De Ligta i Paulo Dybali. Obaj zawodnicy przechodzą rehabilitacje.

Stara Dama zaczęła przygotowania

Wraz z nowym szkoleniowcem Juve z nowych twarzy warto odnotować obecność Igora Tudora, który jest asystentem Pirlo. Tymczasem na wtorkowe popołudnie zaplanowana jest pierwsza konferencja prasowa z udziałem nowego trenera Bianconerich.

Pierwszy trening Juventusu oparty był na zajęciach w małych grupach zgodnie z opracowanym protokołem medycznym. Zawodnicy koncentrowali się głównie na ćwiczeniach atletycznych.

Dodajmy, że start nowego sezonu włoskiej ekstraklasy zaplanowany jest na trzeci weekend września. Wkrótce ma zostać ogłoszony terminarz rozgrywek.

Komentarze