Juve nadal negocjuje transfer Milika. Kłopot z wymianą

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. ASInfo

Napoli chciałoby, aby w zamian za Arkadiusza Milika do klubu trafił z Turynu Federico Bernardeschi. Problem w tym, że sam zawodnik nie jest zbyt zadowolony z tej propozycji.

Czytaj dalej…

Jak informowaliśmy już wcześniej działacze Starej Damy doszli do porozumienia z Arkadiuszem Milikiem w sprawie indywidualnego kontraktu. Nadal trwają jednak negocjacje obu stron w sprawie kwoty odstępnego i ewentualnej wymiany.

Bernardeschi nie chce do Neapolu

Na takową mógłby pójść Federico Bernardeschi. Taką propozycję przedstawili w każdym razie działacze klubu z Neapolu. Samemu piłkarzowi nie uśmiecha się jednak takie rozwiązanie Zawodnik ten zyskał ostatnio w oczach trenera Maurizio Sarriego i grał częściej niż do tej pory. Opuszczenie zespołu mistrza Włoch byłby więc dla niego krokiem w tył.

Inna sprawa, że przeszkodą dla Napoli mógłby być fakt, iż Federico Bernardeschi podpisał ostatnio kontrakt jedną agencji. Mogłoby być to kością niezgody w przypadku praw wizerunkowych.

Milik musi być cierpliwy

Temat transferu polskiego napastnika do Turynu nie jest więc w dalszym ciągu przesądzony. Możliwe, że finał negocjacji Juventusu z Napoli nastąpi w ciągu kilku najbliższych dni. W kończącym się sezonie polski napastnik wystąpił łącznie w 33 spotkaniach, w których strzelił 14 goli. Spekuluje się, że działacze Napoli oczekują za naszego reprezentanta nie mniej niż 50 milionów euro.

Komentarze