Juve latem wróci do tematu Marcelo

Marcelo
Marcelo fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Niczym bumerang wraca temat transferu Marcelo z Realu Madryt do Juventusu FC. Ostatnio na temat ewentualnej przeprowadzki Brazylijczyka do ekipy z Piemontu odniósł się znany włoski dziennikarz sportowy w osobie Alfredo Pedulli, który wskazał, że władze Starej Damy latem zamierzają kolejny raz spróbować pozyskać 30-latka.

Czytaj dalej…

Według doniesień włoskich mediów Marcelo od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowania klubu z Włoch, Brazylijczyk jednak był na tyle związany emocjonalnie z Realem, że nie chciał zmieniać barw klubowych, a było blisko tego już latem minionego roku.

Aktualnie sytuacja zawodnika wygląda tak, że nie gra w szeregach Królewskich, bo Santiago Solari woli stawiać na Sergio Reguilona, co sprawia, że w głowie reprezentanta Brazylii zaczyna kiełkować myśl o zmianie klubu. Najbardziej realny scenariusz zakłada, że zawodnik trafi do ekipy z Turynu, gdzie znów miałby okazję grać u boku swojego przyjaciela Cristiano Ronaldo.

Przypomnijmy, że Marcelo trafił do madryckiej drużyny w 2007 roku z Fluminense, notując w szeregach hiszpańskiej ekipy już ponad 450 występów. Zawodnik wygrał też cztery razy Ligę Mistrzów z Realem.

Komentarze