Juve dołączy do gry o Hudsona-Odoiego?

Kibice Chelsea
Kibice Chelsea fot. Rafał Rusek

Według doniesień The Sun, powołującego się na informacje The Mirror na celowniku Juventusu FC znalazł się Callum Hudson-Odoi, o którego zabiega w ostatnim czasie Bayern Monachium. Sternicy Starej Damy podobno do tego stopnia są zdeterminowani, aby pozyskać piłkarza, że wkrótce złożą ofertę w jego sprawie.

Czytaj dalej…

Juventus podobno już prowadzi rozmowy z Chelsea FC w sprawie ewentualnej transakcji dotyczącej 18-latka. Warto jednak zaznaczyć, że sam zawodnik jest zdecydowany na to, aby zasilić szeregi mistrzów Niemiec, mimo że już kilka propozycji Bayernu zostało odrzuconych przez londyński klub.

Dodajmy, że Hudson-Odoi w dużym stopniu przyczynił się do zwycięstwa młodzieżowej reprezentacji Anglii do lat 17 w mistrzostwach świata. Zawodnik trafił po tym sukcesie do pierwszego zespołu The Blues, ale nie potrafił wywalczyć sobie miejsca w wyjściowej “11”.

Gdyby faktem stał się transfer Hudsona-Odoiego do Juve, byłby to prawdopodobnie drugi transfer angielskiego zawodnika do włoskiej ekipy. Wszystko wskazuje na to, że latem szeregi Bianconerich zasili Aaron Ramsey, który podobno już parafował umowę z Juventusem.

Komentarze