Jurić: Belotti zdecyduje po meczu z Romą

Andrea Belotti
Andrea Belotti PressFocus

Szkoleniowiec Torino, Ivan Jurić powiedział, że Andrea Belotti podejmie decyzję o swojej przyszłości po ostatnim meczu tego sezonu, w którym popularne Byki zmierzą się z Romą. Od dłuższego czasu mówi się, że reprezentant Włoch po zakończeniu kampanii opuści turyński klub.

  • Belotti wkrótce zdecyduje o swojej przyszłości
  • Torino chce zatrzymać napastnika
  • Media informują, że Włoch odejdzie z klubu

Przyszłość Belottiego wciąż nepewna

O przyszłości Belottiego mówi się już od kilku miesięcy. We włoskich mediach często pojawiały się spekulacje, że włoski napastnik zdecyduje się na zmianę klubu. Jednak jak dotąd nie doczekaliśmy się oficjalnych potwierdzeń tych doniesień.

– Jeszcze nic nie możemy powiedzieć w tej sprawie. Myślę, że odpowiedź nadejdzie po ostatnim meczu tego sezonu. W ciągu kilku ostatnich tygodni zrobiliśmy wszystko, aby zatrzymać Belottiego w Torino. Ale teraz wszystko zależy od niego – przyznał Ivan Jurić podczas konferencji prasowej przed meczem z Romą.

– Myślę, że wszystkiego dowiemy się po meczu z Romą. Zdecydują najbliższe godziny – dodał szkoleniowiec Torino.

Belotti jest w Turynie od 2015 roku, kiedy dołączył do Torino z Palermo i od tego czasu strzelił 100 goli w Serie A dla Granaty. Był mocno powiązany z odejściem po jego niesamowitej kampanii 2016-17, ale zainteresowane kluby zostały zniechęcone z powodu jego klauzuli odejścia wynoszącej 85 milionów euro.

Od tego czasu jego forma ucierpiała z powodu różnych kontuzji. Jurić mówił również o możliwości utraty brazylijskiego obrońcy Bremera, który jest celem transferowym kilku najlepszych europejskich klubów. – Na pewno nie znajdziemy kogoś lepszego – dodał Jurić. – Zasługuje na duży zespół.

Bremer był łączony z transferem do Interu. Mówi się także o zainteresowaniu Paris Saint-Germain oraz kilku klubów Premier League.

Zobacz również: Juventus przed metamorfozą. Czego chce Allegri, a na co liczy klub?

Komentarze