Zawodnik Milanu wzbudził zainteresowanie Torino

Junior Messias
Junior Messias IMAGO / AFLOSPORT

Według doniesień Daniele Longo dziennikarza portalu “calciomercato.com”, Milan nie wiąże przyszłości z Juniorem Messias. Brazylijczyk jednak wkrótce może zasilić szeregi innego włoskiego klubu. Mowa o Torino, które jest gotowe włączyć w transakcję Wilfrieda Singo.

  • Milan nie wiąże przyszłości z Juniorem Messiasem
  • Brazylijczyk wkrótce może zasilić szeregi Torino
  • W transakcję ma zostać włączony Wilfried Singo, wahadłowy “Granaty”

Junior Messias na celowniku Torino. Dojdzie do wymiany?

Według informacji przekazanych przez Daniele Longo dziennikarza portalu “calciomercato.com”, Milan nie wiąże już przyszłości z Juniorem Messiasem. Brazylijczyk bardzo szybko może znaleźć sobie nowy klub, bowiem wzbudził zainteresowanie Torino. Doszło już nawet do pierwszych rozmów między obiema stronami.

Włoch informuje również, że Torino jest gotowe wymienić się zawodnikami z ekipą Milanu. Do “Granaty” miałby trafić wcześniej wspomniany Junior Messias, natomiast w drugą stronę miałby powędrować Wilfried Singo. Iworyjczyk już od dłuższego czasu znajduje się na celowniku “Rossonerich”.

Junior Messias nie ma za sobą specjalnie udanego roku. W minionej kampanii rozegrał łącznie 36 spotkań w koszulce Milanu. W tym czasie udało mu się sześciokrotnie wpisać na listę strzelców, dokładając do tego dwie asysty.

Sprawdź także: Mistrz Serie A bardzo blisko zmiany klubu

Komentarze