Zawodnik Atalanty zawita na Stadio Artemio Franch?

Juan Musso
Juan Musso IMAGO / Icon Sportswire

Fiorentina rozgląda się za golkiperem, który stanowiłby o sile zespołu w nadchodzącym sezonie. Jak informuje “La Gazzetta dello Sport”, priorytetem “Violi” jest pozyskanie Juana Musso z Atalanty, jednak kwota transferu może się okazać dla nich zbyt wysoka.

  • Fiorentina szuka nowej “jedynki” w bramce
  • Priorytetem klubu jest Juan Musso z Atalanty
  • Jednak kwota transferu Argentyńczyka może się okazać dla nich zbyt wysoka

Juan Musso na celowniku Fiorentiny

Jak wynika z informacji przekazanych przez dziennik “La Gazzetta dello Sport”, Fiorentina rozgląda się za nową “jedynką” w bramce. Priorytetem transferowym jest Juan Musso z Atalanty Bergamo. “La Dea” oczekuje za argentyńskiego bramkarza ofert w wysokości 12 milionów euro, a ta kwota może okazać się zbyt wysoka na dla “Violi”.

Nie tylko dwukrotnego reprezentanta swojego kraju obserwują działacze Fiorentiny. Na celowniku mają również Emila Audero z Sampdorii oraz Elię Caprile z Bari. Negocjacje transferowe z udziałem tej dwójki z pewnością będą łatwiejsze dla Rocco Commisso i spółki, jednak obaj nie gwarantują takiej jakości jak wcześniej wspomniany Juan Musso.

Argentyńczyk w minionej kampanii rozegrał łącznie 26 spotkań w koszulce Atalanty. W tym czasie zdołał ośmiokrotnie zakończyć mecz bez straconego gola. Jego umowa z “La Deą” obowiązywać będzie jeszcze przez dwa najbliższe sezony.

Sprawdź także: Hellas wykupi napastnika z Borussii Dortmund

Komentarze