Wieloletnia gwiazda odchodzi z Juventusu. Jego kontrakt dobiegł końca

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado IMAGO / Marco Canoniero

Juventus oficjalnie pożegnał Juana Cuadrado. Kontrakt kolumbijskiego skrzydłowego z klubem ze stolicy Piemontu właśnie dobiegł końca. 35-latek przez wiele lat stanowił o sile “Bianconerich”, sięgając przy tym pięciokrotnie po Scudetto oraz czterokrotnie Puchar Włoch.

  • Juan Cuadrado przez wiele lat stanowił o sile Juventusu
  • Jednak przygoda Kolumbijczyka w Turynie właśnie dobiegł końca
  • Klub nie przedłużył z nim wygasającej umowy

Oficjalnie: Juan Cuadrado żegna się z Juventusem

Juan Cuadrado bronił barw Juventusu przez osiem ostatnich sezonów. Jednak przygoda kolumbijskiego skrzydłowego w klubie ze stolicy Piemontu właśnie dobiegła końca. Klub nie przedłużył z byłym zawodnikiem londyńskiej Chelsea wygasającej umowy.

115-krotny reprezentant Kolumbii z pewnością może spojrzeć z uśmiechem na gablotę trofeów. Z Juventusem sięgnął pięciokrotnie po mistrzostwo Italii, czterokrotnie po puchar kraju, a także dwa razy po Superpuchar Włoch. Do pełni dumy może brakować jedynie triumfu w europejskich pucharach.

Juan Cuadrado w minionej kampanii rozegrał łącznie 47 spotkań w koszulce “Bianconerich”. W tym czasie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a także zanotował cztery asysty. Na ten moment nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Kolumbijczyka, ale w mediach przewijały się informacje, że może trafić do jednego z tureckich zespołów.

Sprawdź także: Juventus zadecydował w sprawie Pogby. Obietnica dla agenta

Komentarze