Jovetić poprosił o transfer

post-default-image

Napastnik Fiorentiny Stevan Jovetić pragnie opuścić klub ze stolicy Toskanii. Młodemu Czarnogórcowi nie przypadł do gustu projektu budowania nowej drużyny, dlatego piłkarz poprosił o transfer.

Czytaj dalej…

“Fiołki” w zeszłym sezonie Serie A zajęły odległe, 13. miejsce i mimo oczekiwań nie zagrają w przyszłej edycji europejskich pucharów. Co więcej w zespole od pewnego czasu nie dzieje się najlepiej. W poprzednich rozgrywkach ligi włoskiej “Viola” zmuszona była niejednokrotnie zmieniać trenera, wyniki i postawa zespołu były kompromitujące, a zawodnik Adem Ljajić został pobity w czasie meczu przez trenera.

Wszystkie te epizody połączone z faktem, że Fiorentina z roku na rok osiąga co raz gorsze rezultaty, przelały czarę goryczy. Jovetić osiągnął z dyrektorem sportowym klubu Daniele Prade “gentlemeńskie porozumienie”, które gwarantuje odejście snajpera, jeśli jakiś klub złoży za niego odpowiednio wysoką ofertę.

Prade zdradził podczas programu w “Sportitalia”, że kwota 30 mln euro powinna wystarczyć, by “Fiołki” sprzedały kartę zawodnika. Jak donoszą media na Półwyspie Apenińskim w kolejce po popularnego “Jo-Jo” ustawiły się Chelsea, Arsenal i Juventus.

Komentarze