Jose Mourinho zareagował na atrakcyjną ofertę z Arabii Saudyjskiej

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. PressFocus

Jose Mourinho jest kuszony wielkimi pieniędzmi z Arabii Saudyjskiej. Portugalczyk nie jest jednak przekonany do przyjmowania oferty, gdyż chce kontynuować swój projekt w AS Romie – informuje “Corriere dello Sport”.

  • Jose Mourinho budzi zainteresowanie wśród wielu klubów
  • Portugalczyk otrzymał atrakcyjną ofertę z Arabii Saudyjskiej
  • Jego priorytetem jest natomiast kontynuowanie pracy w AS Romie

Mourinho nie planuje przeprowadzki

W Arabii Saudyjskiej nie obawiają się wielkich inwestycji i po ściągnięciu Cristiano Ronaldo do Al-Nassr pracują nad kolejnymi wielkimi nazwiskami. Kuszony rekordowymi zarobkami jest Leo Messi, który najprawdopodobniej nie skorzysta z propozycji Al-Hilal. Celem jest nie tylko pozyskanie uznanych zawodników, ale także szkoleniowców. “Corriere dello Sport” donosi, że ofertę pracy poza Europą otrzymał także Jose Mourinho.

Nie wiemy jednak, czy dotyczy ona objęcia stanowiska selekcjonera krajowej reprezentacji, czy przejęcia któregoś z ligowych gigantów. Na mocy dwuletniej współpracy Portugalczyk miałby zarobić aż 120 milionów euro.

Jak informują włoskie media, Mourinho nie jest szczególnie zainteresowany przeprowadzką do Arabii Saudyjskiej i tak pokaźna suma go nie przekona. Jego priorytetem jest kontynuowanie projektu w AS Romie, gdzie jest związany kontraktem do połowy 2024 roku.

Zobacz również: Dobre wieści napłynęły z obozu Juventusu

Komentarze