Roma przygotowała ofertę dla napastnika Liverpoolu

Roberto Firmino
Roberto Firmino Pressfocus

Roberto Firmino nie podjął jeszcze decyzji, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Brazylijczyk latem zostanie wolnym zawodnikiem po tym jak wygaśnie jego umowa z Liverpoolem. Ekrem Konur przekazał, że ofertę napastnikowi złożyła AS Roma. 

  • Wraz z końcem sezonu Roberto Firmino stanie się wolnym zawodnikiem
  • O zakontraktowanie Brazylijczyka stara się wiele europejskich potęg
  • Ofertę dla doświadczonego snajpera przygotowała AS Roma

Roma chciałby związać się z Firmino na dwa lata

Roberto Firmino to łakomy kąsek dla wielu klubów. Napastnik latem odejdzie z Liverpoolu i będzie mógł podpisać kontrakt z nowym pracodawcą. Brazylijczyk jest ceniony na rynku europejskim, dlatego chętnych na zakontraktowanie go nie brakuje.

Ekrem Konur przekazał, że ofertę zawodnikowi złożyła AS Roma. Jose Mourinho chciałby współpracować z napastnikiem, który miałby wynieść rywalizację w formacji ataku Wilków na dodatkowy poziom. Turecki dziennikarz ujawnił szczegóły oferty klubu z Rzymu.

Roma jest gotowa zaoferować 31-latkowi dwuletnią umowę z opcją przedłużenia jej o rok. Do tego oferuje mu atrakcyjne zarobki licząc, że uda się w ten sposób przekonać go do przenosin. Rzymianie zdają sobie sprawę, że mierzą się z dużą konkurencją. Oprócz nich o Firmino starają się między innymi Atletico Madryt i Inter Mediolan.

Komentarze