Agent Jorginho: mój klient chciałby wrócić do Włoch

Jorginho
Jorginho PressFocus

Joao Santos, agent Jorginho, udzielił wywiadu włoskiemu Radio Marte. Zapytany o ewentualny transfer jego klienta do Juventusu, odparł, że jeśli będzie to możliwe, pomocnik Chelsea chętnie wróciłby do Włoch.

  • Agent Jorginho udzielił wywiadu dla włoskiego radia
  • Juventus od dłuższego czasu rozważa transfer reprezentanta Włoch
  • Kontrakt 30-latka w Chelsea wygasa w czerwcu 2023 roku

Juventus chce reprezentanta Italii

Temat Jorginho w Juventusie wraca jak bumerang. Tym razem wypowiedział się w tej sprawie agent pomocnika, Joao Santos, który udzielił wywiadu włoskiemu Radio Marte.

– O przejściu Jorginho do Juve zaczęto mówić już wtedy, kiedy był tu Sarri. W tym momencie musimy jednak poczekać na rozwój sytuacji ze względu na zawirowania w Chelsea. Oczywiście Juventus to znacząca drużyna na arenie europejskiej, dlatego bierzemy ją pod uwagę. Mój klient przybył do Włoch, mając 15 lat, i z chęcią wróciłby w te strony. Teraz jednak musi skupić się na reprezentacji, której celem jest awans na Mundial. Miejmy nadzieję, że uda się ten cel zrealizować – powiedział Santos.

Jorginho jest związany z Chelsea kontraktem do czerwca 2023 roku. Bianconeri, którzy rozważają transfer pomocnika już w najbliższym okienku, muszą więc uzbroić się w cierpliwość, aż przedstawiciele The Blues będą mogli zasiąść do rozmów. Według włoskich mediów Juventus, podobnie jak w przypadku Antonio Rudigera, jest w stanie zaoferować 30-latkowi czteroletnią umowę wartą 6,5 miliona euro za sezon.

Jorginho dołączył do londyńskiej drużyny w 2018 roku. Jego poprzednim klubem było SSC Napoli. W sezonie 2021/22 rozegrał już 38 spotkań. Zdobył w nich dziewięć bramek i zanotował trzy asysty.

Czytaj także: Rudiger dogadany z Juventusem

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze