Niechciany napastnik Interu może wylądować w Turynie

Joaquin Correa
Joaquin Correa IMAGO / sportphoto24

Joaquin Correa znalazł się w kręgu zainteresowań Torino. Klub ze stolicy Piemontu jest gotowy wypożyczyć napastnika z Interu, ale tylko pod warunkiem, że “Nerazzurri” pokryją część zarobków piłkarza. Pensja Argentyńczyka w wysokości trzech milionów euro rocznie jest zbyt wysoka na możliwości “Granaty” – donosi Nicolo Schira.

  • Joaquin Correa lada moment może opuścić szeregi Interu
  • Argentyńczyk znalazł się bowiem na celowniku Torino
  • “Granata” liczy, że mediolańczycy pokryją część zarobków zawodnika

Joaquin Correa na celowniku Torino

Jak wynika z informacji przekazanych przez Nicolo Schirę, Torino jest zainteresowane sprowadzeniem Joaquina Correi. Jednak w tej chwili tylko na zasadach wypożyczenia. Dodatkowo działacze “Granaty” liczą, że Inter Mediolan zgodzi się pokryć część zarobków argentyńskiego napastnika.

Joaquin Correa zarabia obecnie w zespole “Nerazzurrich” trzy miliony euro rocznie. Wysoka pensja jest problemem nie tylko dla finalistów minionej edycji Ligi Mistrzów, ale także Torino. Działacze “Granaty” nie mogą sobie pozwolić na w pełni przejęcie zarobków Argentyńczyka, dlatego liczą, że dojdą do porozumienia z mediolańskimi działaczami.

19-krotny reprezentant swojego kraju reprezentuje barwy Interu od 2021 roku. Całkowity koszt jego wykupu z Lazio wyniósł ponad 30 milionów euro. Correa okazał się kompletnym niewypałem transferowym “Nerazzurrich”, ponieważ nigdy nie był w stanie na dłuższą metę zaprezentować takiej dyspozycji, jaką imponował w barwach stołecznej drużyny.

Sprawdź także: Sarri ostro o porażce Lazio: nasza gra była niepoważna

Komentarze