“Jesteśmy Juventusem!” Ronaldo komentuje porażkę z Fiorentiną

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo PressFocus

We wtorkowy wieczór Juventus doznał pierwszej porażki w obecnym sezonie Serie A. Stara Dama na własnym stadionie musiała niespodziewanie uznać wyższość Fiorentiny, która wygrała pewnie 3:0. Na porażkę wpisem na Instagramie zareagował Cristiano Ronaldo, który przyznał, że takie występy nie mogą przytrafiać się Juventusowi.

Portugalczyk, który tym razem nie zdołał wpisać się na listę strzelców, ma nadzieję, że po krótkiej przerwie jego drużyna wróci silniejsza i będzie w stanie w tym sezonie powalczyć o kolejne mistrzostwo Włoch. Obecnie Stara Dama zajmuje czwarte miejsce w tabeli Serie A i ma siedem punktów straty do liderującego Milanu.

‘Wczoraj, słabym występem i wynikiem dalekim od akceptowalnego, zakończyliśmy nasze występy zaplanowane na 2020 rok, szczególny rok pod wieloma względami. Puste stadiony, protokoły COVID, długie przerwy i bardzo napięty terminarz” – napisał Ronaldo na swoim koncie na Instagramie.

“Ale to nie jest żadna wymówka do niczego. Wiemy, że musimy dać z siebie więcej, aby grać lepiej i wygrywać w bardziej konsekwentny sposób. Jesteśmy Juventusem! I po prostu nie możemy zaakceptować niczego mniej niż doskonałości na boisku!” – dodał.

“Mam nadzieję, że ta krótka przerwa pomoże nam wrócić silniejszymi i bardziej zjednoczonymi niż kiedykolwiek, ponieważ do końca sezonu jest jeszcze daleko. Wierzymy, że po raz kolejny będziemy świętować z naszymi kibicami.” – kontynuował.

“Uwierzcie w nas, zaufajcie naszemu zespołowi tak samo, jak my ufamy wam” – zakończył.

Komentarze