Pomocnik Bologni wzbudził zainteresowanie Lazio

Jerdy Schouten
Jerdy Schouten PressFocus

Jak donosi włoski dziennik “La Gazzetta dello Sport” w niedzielnym artykule, Lazio jest poważnie zainteresowane sprowadzeniem Jerdy’ego Schoutena z Bologni. 26-letni Holender od czterech sezonów występuje na włoskich boiskach i przez ten czas zdążył sobie wyrobić odpowiednią markę. Koszt transferu nie powinien robić problemów “Biancocelestim”.

  • Lazio planuje latem wzmocnić środek pola
  • Władze klubu obserwują Jerdy’ego Schoutena z Bologni
  • Holender występuje na włoskich boiskach już od czterech sezonów

Jerdy Schouten na celowniku wicemistrza Włoch

Z informacji przekazanych w niedzielę przez jeden z największych włoskich dzienników “La Gazzetta dello Sport” wynika, że Lazio jest poważnie zainteresowanie sprowadzeniem Jerdy’ego Schoutena. Pomocnik Bologni nie powinien być kosztowną inwestycją “Biancocelestich”. Holender miałby być jednym z tych piłkarzy, który ma pomóc drużynie w grze na dwóch frontach.

Jerdy Schouten to już drugi pomocnik Bologni, który w ostatnich dniach jest łączony z przeprowadzką do stolicy Włoch. Wcześniej włoskie media łączyły Lewisa Fergusona z wicemistrzem Serie A. Obaj piłkarze rozwinęli swoje skrzydła pod wodzą Thiago Motty i nieprzypadkowo znaleźli się na celowniku wyżej notowanego klubu.

Wychowanek ADO Den Hag w minionej kampanii rozegrał 36 spotkań w koszulce Bologni. W tym czasie zdołał zanotować trzy asysty. Jerdy Schouten jest zawodnikiem niedocenianym przez kibiców. Mało kto zwraca uwagę na zawodnika środka pola od brudnej roboty. A takim właśnie jest 26-letni Holender.

Sprawdź także: Juventus bada możliwość sprowadzenia defensora

Komentarze