James Rodriguez myśli o grze w Napoli?

James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

Ciekawe informacje na temat przyszłości Jamesa Rodrigueza ogłosił ostatnio teść piłkarza. Hernan Ospina zasugerował, że Kolumbijczyk chciałby kontynuować swoją karierę we Włoszech, a klubem, który miałby pozyskać piłkarza miałoby być SSC Napoli.

Czytaj dalej…

James Rodriguez miał już w przeszłości okazję grać pod skrzydłami Carlo Ancelottiego, którego Włoch prowadził zarówno w  Realu Madryt, jak i w Bayernie Monachium. Niewykluczone, że po raz kolejny drogi obu dżentelmenów zejdą się w stolicy Kampanii.

– Moja córka Daniela powiedziała mi, że James ma świetne relacje z Carlo Ancelottim i z chęcią znów trafiłby pod skrzydła tego trenera – powiedział Ospina w rozmowie dla Radia Kiss Kiss Napoli.

– Moim zdaniem pewnego dnia trafi do Włoch, grając w dużym klubie, którym na pewno jest Napoli. Nie będzie żadnym nadużyciem stwierdzenie, że każdy Kolumbijczyk marzy o grze w Serie A – kontynuował.

– Atrakcyjność tych rozgrywek znacznie wzrosła od momentu, gdy do tej ligi trafił Cristiano Ronaldo, który zdecydował się na grę w Juventusie – skwitował.

James Rodriguez do końca sezonu jest wypożyczony do Bayernu Monachium z Realu Madryt. Kolumbijczyk z hiszpańskim klubem ma jeszcze przez dwa lata ważny kontrakt.

Komentarze