Italiano podpisze wkrótce nową umowę z Fiorentiną

Vincenzo Italiano
Vincenzo Italiano fot. PressFocus

ACF Fiorentina wkrótce przedłuży kontrakt z trenerem Vincenzo Italiano. Dziennikarz Nicolo Schira podaje, że nowy umowa opiekuna Fioletowych ma obowiązywać do 2024 roku. Jednocześnie ma zostać zapisana opcja przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Vincenzo Italiano wkrótce podpisze nową umowę z Fiorentiną
  • Nicolo Schira twierdzi, że nowy kontrakt 44-latka ma obowiązywać do końca czerwca 2024 roku
  • Urodzony w Karlsruhe trener prowadził Fioletowych jak na razie w 44 meczach

Italiano niebawem przedłuży umowę z Fiorentiną

ACF Fiorentina zatrudniła Vincenzo Italiano latem 2021 roku. 44-latek spełnił pokładane w nim nadzieje w ekipie ze Stadio Artemio Franchi. Jednocześnie władze klubu wiążą z nim plany w dłuższej perspektywie czasu.

Dziennikarz Nicolo Schira twierdzi, że Italiano, mający kontrakt ważny z Fiorentiną do końca czerwca 2023 roku, może do przedłużyć o kolejny rok. Jednocześnie opiekun Fioletowych ma mieć zapisane w nowym porozumieniu opcję przedłużenia kontraktu o kolejne 12 miesięcy.

Zobacz także:

Dzięki nowej umowie Italiano będzie mógł liczyć na zarobki w wysokości milionów euro. Toskańczycy pod wodza byłego opiekuna Spezii Calcio zakończyli ostatni sezon na siódmym miejsce w tabeli Serie A. Tym samym Fiorentina będzie rywalizowała w Lidze Konferencji Europy.

Nowa kampania ligi włoskiej zacznie się 13-14 sierpnia. Na dzisiaj nie jest natomiast znany terminarz rozgrywek, które zostanie rozlosowany w lipcu.

Czytaj więcej: Fiorentina nie wykupi pomocnika Arsenalu

Komentarze