Isco zaoferowany klubowi z Serie A. Możliwy transferowy hit

Isco
Isco Pressfocus

Isco jest aktualnie bez klubu. Hiszpan stara się o znalezienie nowej drużyny. Pozyskanie pomocnika rozważa jeden z klubów z Serie A.

  • Isco w grudniu rozstał się z Sevillą
  • Hiszpan nie ma aktualnie żadnego klubu
  • Nowym pracodawcą pomocnika może zostać drużyna z Serie A

Isco chętny na grę w Serie A

Już za chwilę rozpocznie się zimowe okno transferowe. Kluby Serie A nie dysponują ogromną gotówką jak w przypadku Premier League, więc nie należy spodziewać się wielu spektakularnych transakcji z udziałem włoskich drużyn. Na nudę nie powinniśmy jednak narzekać.

O zimowe wzmocnienie zadbała już na przykład Salernitana. Poinformowała ona, że jej szeregi zasilił uczestnik mistrzostw świata w Katarze, czyli Guilermo Ochoa. Meksykańskiemu bramkarzowi skończył się kontrakt, więc bez przeszkód mógł on przenieść się na Półwysep Apeniński.

Salernitana tej zimy może sprowadzić jeszcze jedno głośne nazwisko. Klub ten ma doświadczenie w tym aspekcie. Potrafił on bowiem zakontraktować Francka Ribery’ego, a niedawno Guilermo Ochoę. Teraz nie należy wykluczać, ze w dwunastej aktualnie drużynie Serie A, zagra Isco, który jest piłkarzem bez kontraktu.

Isco pozostaje bez klubu od 21 grudnia, gdy Sevilla rozwiązała z nim umowę, którą zawarła minionego lata. Hiszpan w tym sezonie rozegrał 19 meczów, w których strzelił jedną bramkę oraz zaliczył trzy asysty. Pomocnik miał ostatnio nienajlepsze relacje z dyrektorem sportowym. Isco aktualnie próbuje znaleźć nowego pracodawcę. Został zaoferowany pięciu-sześciu klubom. Jego oczekiwania to umowa do końca tego sezonu, z ewentualną opcją przedłużenia. Hiszpan chciałby zarabiać 1,5-1,8 miliona euro. Prezydent i dyrektor sportowy Salernitany zastanawiają się, czy angaż byłego gracza Realu Madryt jest dobrym pomysłem.

Czytaj także: Juventus rozegrał ostatni mecz w 2022 roku, trudna przeprawa Starej Damy

Komentarze