Isco kolejnym celem Juventusu?

Isco
Isco fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Włoscy dziennikarze twierdzą, że kolejnym celem Juventusu po zakontraktowaniu Aarona Ramsey’a będzie Isco. Stacja Sky Sport podała informacje, że zespół z Turynu chce za wszelką cenę wykorzystać niepewną pozycję jaką Hiszpan ma w Realu, aby latem sprowadzić go na Półwysep Apeniński.

Czytaj dalej…

Stacja poinformowała, że zakontraktowanie Aarona Ramsey’a zostanie oficjalne ogłoszone po Superpucharze Włoch, czyli już w przyszłym tygodniu. Na tym Juventus ma jednak nie poprzestać, a ich kolejnym celem jest Isco, którego Stara Dama obserwuje już od dłuższego czasu.

Jak zaznaczył Gianluca  Di Marzio, dziennikarz powiązany ze Sky Sport, Hiszpan jest na liście Bianconerich już od pięciu lat, ale to właśnie teraz ma być najlepsza okazja na jego sprowadzenie. W ostatnich tygodniach wiele mówi się bowiem o tym, że sam piłkarz może chcieć zmienić środowisko, gdyż jego sytuacja w madryckiej drużynie jest niepewna.

Isco, który pomógł wygrać Realowi Madryt trzy kolejne edycje Ligi Mistrzów, nie ma w tym sezonie zbyt wielu okazji do występów. We wszystkich rozgrywkach zaliczył łącznie 1057 minut, strzelając cztery gole i notując jedną asystę.

Komentarze