Isco odrzucił możliwość gry w AS Romie

Isco
Isco Pressfocus

Od 1 lipca Isco jest wolnym zawodnikiem, po tym, jak wygasł jego kontrakt z Realem Madryt. Media wskazywały, że Hiszpan może zasilić szeregi AS Romy. Inne zdanie na ten temat mają dziennikarze ASa. Ich zdaniem priorytetem dla 30-latka jest gra w klubie z La Liga, lub zespole rywalizującym w Lidze Mistrzów.

  • Isco po dziewięciu katach opuścił Real Madryt
  • Hiszpan na razie pozostaje bez klubu
  • Zakontraktować chciała go AS Roma, ale 30-latek odrzucił propozycję Rzymian

Isco chce stawiać swoje warunki

W trakcie ostatnich sezonów rola Isco w Realu Madryt stopniowo malała. W trakcie kampanii 2021/22 rozegrał on 17 meczów, jednak przełożyły się one na nieco ponad 400 minut na boisku. Jego udział w grze drużyny można zatem określić jako marginalny. Zarząd Królewskich nie zdecydował się na zaproponowanie mu nowego kontraktu, a Hiszpan od początku lipca został bez klubu.

Zainteresowanie pomocnikiem wykazało kilka hiszpańskich klubów, jednak Isco nie zdecydował się jeszcze na zaakceptowanie oferty któregokolwiek z nich. O sprowadzenie go starała się również AS Roma. Ekipa Jose Mourinho uszczupliła się w ostatnim czasie o Henrikha Mkhitaryana, który zdecydował się dołączyć do Interu. Właśnie jego miejsce w drużynie zająć mógłby 30-latek.

Według dziennikarzy ASa, Hiszpan nie jest zainteresowany przenosinami do Romy. Priorytetem dla Isco jest pozostanie w La Lidze, a jeśli się to nie uda, gra w klubie, który będzie rywalizował w Lidze Mistrzów. Piłkarze Mourinho wywalczyli awans “jedynie” do Ligi Europy, co wpłynęło na decyzję 30-latka o odrzuceniu ich oferty.

Czytaj dalej: Totti skomentował spekulacje dotyczące Dybali i Ronaldo

Komentarze