Inzaghi z pozytywnym testem covidowym

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. PressFocus

Inter Mediolan poinformował w oficjalnym komunikacie, że pozytywny wynik testu miał Simone Inzaghi. Tym samym Włoch udał się na domową kwarantannę.

  • Inter Mediolan jest liderem ligi włoskiej po rozegraniu 23 spotkań
  • Na koncie Nerazzurrich znajdują się 53 punkty
  • Pod znakiem zapytania stoi udział Simone Inzaghiego w boju derbowym z Milanem

Inzaghi z koronawirusem

Inter Mediolan ma za sobą wygrane starcie z Venezią Calcio w trakcie minionego weekendu. Nerazzurri wygrali z beniaminkiem Serie A rzutem na taśmę dzięki bramce zdobytej przez Edina Dzeko

Po ligowym starciu w Interze miały miejsce badania na obecność COVID-19, które wykazały zakażenie o Simone Inzaghiego. Do najważniejszego meczu Nerazzurrich przeciwko Milanowi zostało 12 dni. Istnieją zatem szanse, że szkoleniowiec mistrzów Serie A będzie mógł wrócić na Derby della Madonnina.

Jeśli natomiast okaże się, że Inzaghi będzie miał pozytywny wynik testu tuż przed kolejnym meczem ligowym, to wówczas będzie mógł nadzorować pracę nad drużyną tylko dzięki kontaktowi ze swoich sztabem szkoleniowym.

Wariant omicron znów sieje chaos we włoskiej piłce, zmuszając wielu zawodników do poddania się procesowi samoizolacji. Tymczasem ograniczenie rządowe ponownie ograniczyły liczbę widzów na trybunach. Na włoskich stadionach może zjawić się maksymalnie pięć tysięcy ludzi.

Czytaj więcej: Serie A: było blisko sensacji w Mediolanie, hit rozczarował – podsumowanie meczów 23. kolejki

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze