Inzaghi wykluczył udział trzech graczy w Derby d’Italia

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi PressFocus

W niedzielę Inter Mediolan podejmie u siebie Juventus. Simone Inzaghi wypowiedział się przed Derbami Włoch i wyznał, którzy z jego podopiecznych nie wystąpią w tym prestiżowym spotkaniu.

  • Hitem tej kolejki Serie A są Derby Włoch
  • W niedzielę Inter Mediolan podejmie u siebie Juventus
  • Simone Inzaghi wyznał, że w tym starciu nie może liczyć na Milana Skriniara, Robina Gosensa i Alessandro Bastoniego

“Bardzo szanujemy Juventus”

Jednym z hitów piłkarskiej niedzieli będzie pojedynek Interu Mediolan z Juventusem. Przed Derbami Włoch wypowiedział się Simone Inzaghi.

Postrzegamy Juventus jako świetną drużynę. To kompletny zespół, stworzony z wielu silnych graczy. Bardzo ich szanujemy, spotkaliśmy się z nimi w wielu kluczowych meczach. Graliśmy z nimi już w lidze, a także w półfinałach Pucharu Włoch. Wiemy, jak ważne jest przygotowanie mentalne – pochwalił rywala włoski trener. Następnie szkoleniowiec wypowiedział się na temat kadry na to starcie.

Musimy się rozwijać i poprawiać. Jeśli chodzi o kontuzje, z pewnością nie będzie z nami Milana Skriniara, Robina Gosensa i Alessandro Bastoniego. Poza tym jest kilku graczy, co do których podejmiemy decyzję po sesji treningowej – wyznał Inzaghi.

Inter Mediolan wciąż okupuje drugie miejsce w tabeli Serie A. Za plecami Nerazzurrich czyhają już jednak Lazio, AC Milan i AS Roma, więc potrzebują zwycięstwa nad siódmym Juventusem.

Zobacz też: Spalletti grzmi. “Tylko ktoś niekompetentny może uznać to za dobre losowanie dla Napoli”.

Inter Mediolan
Juventus FC
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19. marca 2023 20:32.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze