Inzaghi tonuje nastroje. “Sezon jest bardzo długi”

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. Imago/Fabrizio Andrea Bertani

Inter Mediolan nie dał większych szans Milanowi w derbach, gromiąc go aż 5-1. Po fantastycznym starcie sezonu Simone Inzaghi tonuje nastroje kibiców, którzy już teraz wyobrażają sobie końcowy sukces.

  • Inter Mediolan ograł Milan w sobotnich derbach aż 5-1
  • Nerrazzuri pozostają liderem tabeli z kompletem punktów
  • Simone Inzaghi uspokaja i przekonuje, że sezon dopiero się zaczyna

Inzaghi spokojny pomimo wielkiego triumfu

Inter Mediolan po raz kolejny pokazał dominację nad Milanem, wygrywając sobotnie derby aż 5-1 i przedłużając serię kolejnych zwycięstw w bezpośredniej rywalizacji do pięciu.

Kibice są zachwyceni fantastycznym startem sezonu w wykonaniu Nerrazzurich, którzy po czterech kolejkach mają komplet punktów i zajmują fotel lidera tabeli. Simone Inzaghi tonuje jednak nastroje i zaznacza, że długa kampania dopiero się zaczęła.

Ostatnie derby, które wygraliśmy, przyniosły nam trofeum i szansę na grę w finale Ligi Mistrzów. Teraz zwycięstwo daje nam tymczasowe prowadzenie w ligowej tabeli. Ale jesteśmy dopiero w czwartym dniu meczowym, ta kampania jest bardzo długa.

Zaczęliśmy sezon bardzo dobrze i mieliśmy świetne derby. Zawsze byliśmy skupieni, strzelaliśmy gole we właściwych momentach, zmiennicy byli bardzo dobrzy, więc gratulacje dla chłopaków. Wiemy, że to dopiero dobry początek, ale jesteśmy szczęśliwi z powodu naszych fanów. Teraz musimy przygotować się na kolejne zacięte mecze – zaznacza.

Zobacz również: Milan rozgromiony w derbach. Pioli się nie załamuje. “Nie musimy przepraszać”

Komentarze