Inzaghi: To ciemna strona piłki nożnej

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Celtic FC pokonał w czwartkowy wieczór SS Lazio 2:1 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Po zakończeniu tej batalii z porażką swoich podopiecznych nie potrafił pogodzić się opiekun rzymian.

Czytaj dalej…

– To ciemna strona piłki nożnej, gdy nie osiągasz pewnych wyników, mimo że na to zasługujesz. Trudno pogodzić się z taką porażką – mówił Simone Inzaghi w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Musimy zdać sobie sprawę, że koncentracja jest potrzebna przez całe spotkanie. Kolejny raz w tym sezonie tracimy bramkę w końcówce meczu. Z drugiej strony trudno było oczekiwać czegoś więcej od moich piłkarzy, którzy zaliczyli naprawdę niezłe zawody – zaznaczył Włoch.

– Zasłużyliśmy na lepszy wynik na tej pięknej arenie – kontynuował szkoleniowiec Lazio.

– To jednak nie koniec rywalizacji w naszej grupie. Mamy jeszcze spotkania z Celtikiem i Cluj na swoim stadionie, więc wciąż wierzymy w awans – skwitował Inzaghi.

W tabeli grupy Ligi Europy liderem z dorobkiem siedmiu punktów jest team ze Szkocji, wyprzedzając lidera ligi rumuńskiej z sześcioma “oczkami” na koncie. Z kolei na trzeciej pozycji z trzema punktami zadomowiła się drużyna ze stolicy Włoch.

Komentarze