Inzaghi po losowaniu Ligi Mistrzów: chcemy podążać obranym szlakiem

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. PressFocus

Inter Mediolan trafił najgorzej, jak mógł w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Aktualny wicemistrz Serie A w elitarnych rozgrywkach jesienią będzie toczył boje z: Bayernem Monachium FC Barceloną i Vikorią Pilzno. Losowanie skomentował szkoleniowiec Nerazzurrich.

  • Inter Mediolan trafił do grupy śmierci w Lidze Mistrzów
  • Włoska ekipa będzie rywalizowała z ekipami z Bundesligi i La Liga
  • Losowanie skomentował trener Simone Inzaghi

Inter będzie miał twardy orzech do zgryzienia

Inter Mediolan w czwartek wieczorem poznały rywali w fazie grupowej Champions League. Losowanie nie było łaskawe dla włoskiego klubu, bo na drodze Nerazzurrich staną giganci europejskiej piłki. Mimo wszystko z optymizmem w przyszłość spogląda opiekun Czarno-niebieskich.

– Liga Mistrzów to bardzo prestiżowe rozgrywki. Zmierzymy się z bardzo silnymi i dobrze zorganizowanymi zespołami. Jak zawsze będziemy przygotowywać się do każdego meczu najlepiej, jak to możliwe, analizując każdy drobiazg. Wiemy, że na tym poziomie nie ma prostych gier – mówił Simone Inzaghi cytowany przez CalcioMercato.com.

Zobacz także:

– Jesteśmy Interem, z entuzjazmem podchodzimy do rywalizacji w Lidze Mistrzów. Naszym celem jest podążanie obranym szlakiem – przekonywał Włoch.

Inter pierwsze mecze w nowej edycji Ligi Mistrzów rozegra już w drugim tygodniu września. Mecze pietwszej kolejki fazy grupowej elitarnych rozgrywek odbędą się 6 i 7 września.

Czytaj więcej: Liga Mistrzów: kluby Serie A poznały rywali, Inter w grupie śmierci

Komentarze