Inzaghi o swojej przyszłości. “Zawsze byłem spokojny”

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. Imago / Agostino Gemito

Inter Mediolan przegrał w niedzielnym meczu 36. kolejki Serie A z SSC Napoli. Szkoleniowiec Nerazzurrich zabrał z kolei głos na temat swojej przyszłości w klubie.

  • Inter Mediolan w tej kampanii ligi włoskiej ma na swoim koncie dwanaście porażek
  • Na temat swojej przyszłości w klubie wypowiedział się trener Simone Inzaghi
  • Szkoleniowiec Nerazzurrich wydaje się, że jest spokojny o swoją pracę

“Staraliśmy się znaleźć rozwiązanie”

Inter Mediolan zagrał w eksperymentalnym składzie w niedzielnym starciu przeciwko świeżo upieczonemu mistrzowi Włoch. Myślami Nerazzurri byli już przy finale Pucharu Włoch, który odbędzie się w środku tygodnia. Tymczasem trener mediolańskiej ekipy wydaje się spokojny w kontekście utrzymania swojej pracy.

Zawsze byłem spokojny o to. Znam klub, w którym pracuję i kiedy traciliśmy punkty, staraliśmy się znaleźć rozwiązanie. Wyniki nadchodzą, zaliczyliśmy niesamowitą passę w rozgrywkach pucharowych i wiemy, że potrzebujemy jeszcze kilku punktów, aby być pewnym miejsca w Lidze Mistrzów przez Serie A – mówił Simone Inzaghi cytowany przez Football Italia.

W środę o godzinie 20:45 mediolański team zmierzy się na Stadio Olimpico w finale Coppa Italia z Fiorentiną. Tym samym Inter wciąż ma szanse na podwójną koronę, na co składałyby się zwycięstwa w Pucharze Włoch i w Lidze Mistrzów.

Czytaj więcej: Inter Mediolan zdecydował ws. przyszłości obrońcy

Komentarze