Inzaghi o krok od nowego kontraktu. Inter odwdzięczy się za świetny sezon

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. PressFocus

Simone Inzaghi jest o krok od przedłużenia umowy z Interem Mediolan. W środę dojdzie do spotkania między trenerem a władzami klubu. Sky sugeruje, że wówczas dojdzie do finalizacji wypracowanego porozumienia.

  • Simone Inzaghi zaliczył bardzo udany sezon z Interem Mediolan
  • Władze klubu chcą nagrodzić szkoleniowca nowym kontraktem
  • Będzie on obowiązywał do 2025 roku

Finalizacja rozmów w środę?

W trakcie sezonu 2022/2023 wiele mówiło się na temat zwolnienia Simone Inzaghiego. W pewnym momencie wydawało się wręcz, że jest ono bardzo bliskie. Władze klubu zaufały trenerowi i pozwoliły mu zażegnać kryzys, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Nerrazzuri po nowym roku punktowali na świetnym poziomie, docierając przy tym do finału Ligi Mistrzów. Tam niestety uznali wyższość Manchesteru City, choć postawili rywalom bardzo trudne warunki.

Inzaghi zrealizował wszystkie postawiony przed nim cele. To oznacza, że Inter Mediolan do nowego sezonu przystąpi z tym samym szkoleniowcem.

W środę najprawdopodobniej dojdzie do finalizacji rozmów na temat nowego kontraktu. Wówczas odbędzie się spotkanie między Inzaghim a przedstawicielami klubu z Mediolanu. Obie strony wykazują wielką chęć do kontynuowania współpracy. Nowa umowa ma obowiązywać do czerwca 2025 roku. Będzie także wiązała się z podwyżką dotychczasowego wynagrodzenia Włocha.

Zobacz również: Lukaku przerał milczenie po finale Ligi Mistrzów. “To g******* uczucie”

Komentarze