Inzaghi: Musimy zachować skupienie

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Szkoleniowiec Lazio Rzym Simone Inzaghi uważa, że jego drużynie brakuje umiejętności zachowania pokory i skupienia. Zdaje sobie również sprawę, że jego zespół czeka w najbliższej kolejce bardzo trudny pojedynek z Interem Mediolan.

Czytaj dalej…

– Będziemy mieli naprzeciwko siebie świetny zespół, więc musimy zagrać z odwagą i świadomością – powiedział Inzaghi podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

– Conte jest wspaniałym trenerem. Jutrzejsze spotkanie będzie pełne wyzwań, zagramy przeciwko silnej drużynie. Graliśmy jednak już wiele takich spotkań – kontynuował.

– Nie trenowaliśmy zbyt mocno, ale dobrze przeanalizowaliśmy sytuację. Brakuje nam tylko zdolności do zachowania pokory i skupienia. Liga podniosła swój poziom i każdy mecz wymaga maksymalnej koncentracji – dodał.

Inzaghi zapewnił również, że wyjaśniona została sytuacja z Ciro Immobile. – Immobile przeprosił mnie osobiście po ostatnim gwizdku, a wczoraj wykonał wspaniały gest, przepraszając kolegów z drużyny. Ten incydent potwierdza, że wszyscy musimy myśleć o zespole, a nie tylko o sprawach osobistych. Zdał sobie sprawę, że się mylił. Nie ma problemu, wszystko zostało rozwiązane – dodał.

Komentarze