Inzaghi: Chcemy zakończyć rozgrywki w jak najlepszym stylu

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

W niedzielnym spotkaniu 36. kolejki włoskiej ekstraklasy zawodnicy SS Lazio zmierzą się w delegacji z Helas Werona. Szkoleniowiec teamu z Wiecznego Miasta zapowiedział przed tym starciem, że jego zespół będzie chciał się zaprezentować w najlepszy możliwy sposób w rywalizacji z team z miasta miłości.

Czytaj dalej…

Pierwszy gwizdek w meczu, który będzie miał miejsce na Stadio Marc’Antonio Bentegodi, zaplanowany jest na godzinę 19:30. Warto odnotować, że rzymianie do tej potyczki podejdą, mając wciąż szansę na wywalczenie na koniec sezonu wicemistrzostwa Włoch.

Inzaghi: Główny cel został osiągnięty

– Wiemy, że czeka nas trudne spotkanie w Weronie, z drużyną, która w tym sezonie spisywała się dobrze, ale będziemy starali się zaprezentować jak najlepiej – mówił Simone Inzaghi w rozmowie z Lazio Style Channel.

– Osiągnęliśmy nasz główny cel, czyli wywalczyliśmy miejsce w pierwszej czwórce. Pozostały jeszcze trzy rundy, więc musimy zakończyć rozgrywki w jak najlepszym stylu – kontynuował opiekun Orłów.

Kryzys w związku z sytuacją kadrową rzymian wydaje się słabnąć/ W każdym razie wciąż jest to kłopot trenera Lazio. – Mam kilka decyzji do podjęcia, musimy zobaczyć, jak niektórzy doszli do siebie po ostatnim meczu i po dzisiejszej sesji treningowej – mówił w sobotę Inzaghi. – Francesco Acerbi, Adam Marusic, Denis Vavro i Danilo Cataldi prawdopodobnie pojadą z nami do Werony, ale wiem, że nie są jeszcze w stu procentach gotowi do gry – zaznaczył Włoch.

Komentarze