Inzaghi chce zatrzymać kluczowych piłkarzy

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi PressFocus

Simone Inzaghi ma nadzieję, że Inter zatrzyma na kolejny sezon Milana Skriniara i Denzela Dumfriesa, a według Il Corriere dello Sport, trener nerazzurrich zwrócił się w poniedziałek z bezpośrednią prośbą do Stevena Zhanga w tej sprawie.

  • Inzaghi spotkał się z Zhangiem w sprawie dwóch kluczowych graczy Interu Mediolan
  • Szkoleniowiec chciałby zatrzymać w zespole Skriniara i Dumfriesa na przyszły sezon
  • Obaj są często łączeni z odejściem z San Srio

Czy prośba szkoleniowca zostanie wysłuchana?

Już od dłuższego czasu mówi się, że Inter Mediolan musi sprzedać kilku zawodników, aby zrównoważyć bilans zysków i strat. Skriniar wciąż jest wymieniany jako potencjalne wzmocnienie Paris Saint-Germain, z którym miał nawet uzgodnić już warunki indywidualnego kontraktu, natomiast Denzel Dumfries znajduje się na celowniku Chelsea.

Obaj są niezwykle istostnymi elementami w układance Simone Inzaghiego, a Inter w przypadku sprzedaży któregoś z tych zawodników musiałby sprowadzić ich godnych następców.

Mając niecały tydzień do rozpoczęcia sezonu Simone Inzaghi ma nadzieję, że właściciele klubu w końcu zdecydują się zatrzymać swój gwiazdorski duet na przyszłą kampanię. Jak podaje Il Corriere dello Sport, trener spotkał się w poniedziałek ze Stevenem Zhangiem, twierdząc, że chce zatrzymać obu zawodników i prosząc, aby ich nie sprzedano.

Decydujące słowo należeć będzie oczywiście do Zhanga, ale nawet jeśli nerazzurri zdołają sprzedać zarówno Andreę Pinamontiego, jak i Cesare’a Casadeia za przyzwoitą kwotę, Inter być może nadal będzie musiał zdecydować o pozbyciu się jednego z dwójki Skriniar – Dumfries.

Zobacz również: Cuadrado z tajemniczymi kłopotami zdrowotnymi

Komentarze

Na temat “Inzaghi chce zatrzymać kluczowych piłkarzy