Inter złożył pierwszą ofertę w sprawie gwiazdy Juve

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan według informacji dziennikarza Gianluki di Marzio złożył pierwszą ofertę Paulo Dybali. Agent Argentyńczyka ma za sobą jednocześnie pierwsze spotkanie z przedstawicielami Nerazzurrich w sprawie zmiany klubu przez swojego klienta.

  • Paulo Dybala jest w sprawia ustalania planów na przyszłość
  • Chętny na pozyskanie Argentyńczyka jest Inter Mediolan
  • 28-latek do ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza ma trafić na zasadzie wolnego transferu

Zaczęły się rozmowy na lini Dybala-Inter

Inter Mediolan od dłuższego czasu jest zainteresowany pozyskaniem Paulo Dybali. Tymczasem strona internetowa GianlucaDiMarzio.com podaje, że władze aktualnych wicemistrzów Serie A złożyli konkretną propozycję reprezentantowi Argentyny.

Dybala otrzymał ofertę, dzięki której miałby związać się z Interem umową na cztery lata. 28-latek miałby rocznie zarabiać sześć milionów euro. Warunki finansowe są kością niezgody między obiema stronami, bo Argentyńczyk liczy na apanaże w wysokości ośmiu milionów euro rocznie.

Dybala nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie dołączenia do ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza. W każdym razie menedżer zawodnika ma ponownie spotkać się z władzami Interu za kilka dni.

34-krotny reprezentant Argentyny rozstaje się powoli z Juventusem, do którego trafił w 2015 roku z Palermo za ponad 40 milionów euro. Dybala nie zdecydował się na przedłużenie wygasającej z końcem czerwca umowy z klubem z Turynu. W ostatniej kampanii piłkarz rozegrał 39 spotkań, notując w nich 15 goli i sześć asyst.

Rynkowa wartość Dybali wynosi 35 milionów euro.

Czytaj więcej: Dybala odrzucił oferty trzech klubów, Argentyńczyk już zdecydowany na konkretną ekipę

Komentarze