Inter zatrzyma Sensiego, a rozstanie się z Nainggolanem?

Radja Nainggolan
Radja Nainggolan fot. Abaca / Hepta / Sport Pictures

Znany włoski dziennikarz sportowy Fabrizio Romano podaje, że w trakcie letniego okna transferowego Inter Mediolan może za 20 milionów euro wykupić Stefano Sensiego z US Sassuolo. Zawodnik aktualnie broni barw Nerazurrich na zasadzie wypożyczenie. Ostatnio nie brakowało spekulacji na temat piłkarza, który niedawno doznał kolejnej kontuzji.

Czytaj dalej…

Mimo kłopotów zdrowotnych u zawodnika, działacze mediolańskiego klubu są zdecydowani na to, aby sfinalizować transfer definitywny z jego udziałem. Sensi miałby być przez Inter wykorzystywany między innymi w Lidze Europy.

Warto jednak podkreślić, że wciąż głównym celem dla Nerazurrich na lato jest Sandro Tonali. Taki stan rzeczy może sprawić, że Radja Nainggolan po powrocie z wypożyczenia do Cagliari Calcio zostanie ponownie wypożyczony.

Powyższe doniesienia są o tyle ciekawe, że były zawodnik AS Romy jeszcze kilka tygodni temu według mediów mógł liczyć na kolejną szansę od trenera Antonio Conte. Tym bardziej że zainteresowanie Arturo Vidalem ze strony Czarno-niebieskich ostatnio znacznie się zmniejszyło.

Komentarze