Zwrot w sprawie Skriniara? Niebawem rozmowy

Milan Skriniar
Milan Skriniar PressFocus

Inter Mediolan stara się przedłużyć kontrakty z dwoma obrońcami: Stefanem de Vrijem i Milanem Skriniarem. La Gazzetta dello Sport donosi, że Nerazzurri zasiądą do rozmów ze Słowakiem w przyszłym tygodniu.

  • Umowy Stefana de Vrija i Milana Skriniara z Interem Mediolan wygasają wraz z końcem obecnego sezonu
  • Nerazzurri marzą o przedłużeniu kontraktów z oboma graczami
  • Priorytetem pozostaje jednak Słowak. Klub ma zasiąść do rozmów z reprezentantami Skriniara już w przyszłym tygodniu

Inter przedstawi Skriniarowi swą ofertę w przyszłym tygodniu

Czyżbyśmy niebawem mieli otrzymać zwrot w sprawie Milana Skriniara? Przez całe ubiegłe lato o reprezentanta Słowacji starało się Paris Saint-Germain. Kontrakt środkowego obrońcy obowiązuje jedynie do 30 czerwca 2023 roku, co chcieli wykorzystać mistrzowie Francji. Inter Mediolan był jednak nieugięty. Chcieli za swego podopiecznego 70 milionów euro, na co nie przystali paryżanie.

Jednocześnie Włosi nie zdołali dojść do porozumienia z samym graczem. La Gazzetta dello Sport informuje, że PSG oferowało stoperowi dziewięć milionów euro netto za rok gry. Interu nie stać na taki wydatek, ale klub i tak chce docenić, będącego w świetnej formie, defensora. Nerazzurri chcą już w przyszłym tygodniu zasiąść do rozmów z agentami 27-latka i zaproponować umowę, na mocy której inkasowałby sześć milionów euro rocznie, nie licząc bonusów.

Niewykluczone, że gracz zaakceptuje propozycję. Wielokrotnie powtarzał, że dobrze czuje się w stolicy Lombardii. Słowak to nie jedyny obrońca, z którym Inter chce przedłużyć współpracę. W podobnej sytuacji znajduje się Stefan de Vrij. Włosi chcą dojść z Holendrem do porozumienia, ale to jego młodszy kolega z formacji defensywnej jest obecnie priorytetem.

Skriniar wystąpił w tym sezonie już w 13 meczach we wszystkich rozgrywkach.

Czytaj więcej: Piotr Zieliński liderem. Chwilo trwaj!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Comments 10 comments

Wielki Inter rozmawia z wielkim Skriniarem, Wielki klub przedłuży kontrakt z wielkim obrońcą. Czeka nas wielka przyszłość.
Nie to co w Milanówku jakieś dymy kontraktowe z Leało czy w Juventusiku transparenty przeciwko prezesom. Dno. 😀 😀 😀

Zwrot w sprawie Skriniara
PSG proponuje mu 8m € za sezon i awans sportowy
Inter gre w lidze konfederacji i rabat na zakupy na aliexpress

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀

Nie martw się Kamyl28 – Salamader007 wszędzie widzi tylko “zły” Inter, spiski w zakładaniu kont i do tego cały czas beka /najwidoczniej problemy z żołądkiem jak ogląda Milanówek/. 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Na tym portalu jest możliwa konstruktywna dyskusja. Dobrze trafiłeś.