Inter zainteresowany niewypałem transferowym Liverpoolu

2022.05.28 ParyzStade De France Pilka nozna Liga Mistrzow Sezon 2021/2022 Final Liverpool FC - Real MadrytFinal Ligi Mistrzow Liverpool FC - Real MadrytN/z Naby KeitaFoto Mateusz Porzucek PressFocus2022.05.28 ParyzStade De France Champions League Final Season 2021/2022 Liverpool FC - Real MadridFinal Ligi Mistrzow Liverpool FC - Real MadrytNaby KeitaCredit: Mateusz Porzucek PressFocus

Inter Mediolan monitoruje sytuację Naby’ego Keity i rozważa złożenie oferty. Pomocnik latem odejdzie z Liverpoolu i będzie dostępny w ramach wolnego transferu.

  • Naby Keita nie przedłuży kontraktu z Liverpoolem
  • Pomocnik latem będzie wolnym zawodnikiem
  • Inter Mediolan rozważa złożenie oferty

Keita odbuduje się we Włoszech?

Naby Keita przychodził do Liverpoolu za ogromne pieniądze i budził wśród kibiców wielkie nadzieje. Były pomocnik Lipska uchodził za jednego z najciekawszych zawodników młodego pokolenia, a na Wyspach Brytyjskich jego talent miał eksplodować. Tak się natomiast nie stało, choć The Reds długo wierzyli, że Gwinejczyka da się jeszcze odbudować.

Wszystko wskazuje na to, że obecny sezon będzie dla Keity ostatnim w barwach Liverpoolu. 28-latek nieustannie mierzy się z problemami zdrowotnymi, które nie pozwalają mu na regularną grę. Wicemistrzowie Anglii podjęli niedawno decyzję, że jego wygasający latem kontrakt nie zostanie przedłużony.

Sytuację z udziałem Keity monitoruje Inter Mediolan, który rozważa możliwość pozyskania go w ramach wolnego transferu. Keita mógłby okazać się solidnym uzupełnieniem środka pola, a w przypadku ewentualnego powrotu do wcześniejszej dyspozycji – nawet wzmocnieniem wyjściowej jedenastki.

Zobacz również: Inter wyciąga lekcję z historii Skriniara

Komentarze