Inter z zaskakującym konkurentem w wyścigu po obrońcę

Raoul Bellanova
Raoul Bellanova fot. Imago / Revierfoto

Inter Mediolan od dłuższego czasu chce sfinalizować transfer definitywny Raoula Bellanovy. Okazuje się, że przeprowadzka 23-latka do ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza na stałe nie jest przesądzona. Torino zaczęło poważnie konkurować o zawodnika, podaje dziennikarz Gianluca Di Marzio.

  • Jednym z bardziej rozchwytywanych zawodników w ostatnim czasie jest Raoul Bellanova
  • 23-latka zamierza Interowi Mediolan sprzątnąć sprzed nosa Torino, podaje dziennikarz Gianluca Di Marzio
  • 23-latek ostatbio bronił barw mediolańskiej ekipy na zasadzie wypożyczenia

Torino może skomplikować plany Interu

Inter Mediolan świadomy tego, że wkrótce z klubem rozstanie się Milan Skriniar, jest w trakcie poszukiwania nowego defensora. Jedną z opcji do gry w szeregach finalisty Ligi Mistrzów jest Raoul Bellanova. Tymczasem ciekawe wieści pojawiły się w mediach na temat piłkarza.

Dziennikarz Gianluca Di Marzio przekonuje, że zawodnikiem Cagliari Calcio jest też poważnie zainteresowane Torino. Młodzieżowy reprezentant Włoch ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Interze. W umowie piłkarza z Sardyńczykami jest natomiast wpisana klauzula odstępnego, wynosząca siedem milionów euro. Na dniach ma odbyć się kolejne spotkanie w sprawie przyszłości obrońcy.

Znany żurnalista szczegółowo natomiast opisuje, w jaki sposób Torino złożyło ofertę za Bellanovę. Działacze Byków są gotowi zapłacić siedem milionów euro plus dwa miliony euro w formie bonusów. Torino ma nadzieję, że pokona Inter i szybko sfinalizuję umowę.

Nerazzurri muszą teraz wymyślić, jak uniknąć utraty 23-latka na rzecz Granaty, pozornie niwecząc ich nadzieje na uzyskanie zniżki na włoskiego obrońcę.

Czytaj więcej: Chelsea rezygnuje z Onany. Jaka przyszłość czeka bramkarza Interu?

Komentarze