Inter z planem pozyskania reprezentanta Argentyny

Rodrigo De Paul
Rodrigo De Paul fot. PressFocus

Rodrigo De Paul to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników Serie A. Tymczasem najnowsze doniesienia w sprawie przyszłości zawodnika wskazują, że ten znalazł się na celowniku Interu Mediolan. Klub z Lombardii chciałby wypożyczyć piłkarza z opcją obowiązkowego transferu definitywnego.

Rodrigo De Paul miałby dołączyć do teamu z miasta mody na 18-miesięczne wypożyczenie, po którym Inter miałby wykupić zawodnika za mniej więcej 25 miliona euro. Tym samym ofensywa Nerazzurrich mogłaby zostać wzmocniona wszechstronnym zawodnikiem.

26-latek ma kontrakt ważny z Udinese Calcio do końca czerwca 2024 roku. W trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 15 spotkaniach, notując w nich trzy trafienia i trzy asysty. W przypadku przeprowadzki do teamu z miasta mody zawodnik mógłby wykonać kolejny krok w swojej karierze, trafiając do zespołu, mogącego być dla niego oknem wystawowym na świat.

Faktem jest, że klub z Dacia Arena chciałby za piłkarza przynajmniej 30 milionów euro. Włoscy dziennikarze donoszą jednak, że porozumienie jest możliwe, gdy Inter zaproponuje 22-25 milionów euro.

Komentarze

Na temat “Inter z planem pozyskania reprezentanta Argentyny

Inter pewnie chce obniżyć cenę oddając jakiegoś gracza lub spełnić oczekiwania Udinese ale tylko przy wypożyczeniu z obowiązkowym wykupem. Ciekawe czy uda się dokonać tej transakcji. Byłoby to dobre wzmocnienie.