Inter wycenił Dumfriesa. Kluby Premier League muszą słono zapłacić

Denzel Dumfries
Denzel Dumfries fot. PressFocus

Inter Mediolan jest otwarty na sprzedaż Denzela Dumfriesa. Holender budzi poważne zainteresowanie ze strony klubów Premier League. Wicemistrzowie Włoch wycenili swojego wahadłowego.

  • Denzel Dumfries może opuścić latem Inter Mediolan
  • Wicemistrzowie Włoch wysłuchają ofert na poziomie 40 milionów euro
  • Poważne zainteresowanie wahadłowym wykazują Chelsea oraz Manchester United

Spore zainteresowanie i spore pieniądze

Inter Mediolan rozważy latem sprzedaż Denzela Dumfriesa. Wicemistrzowie Włoch mają świadomość swoich finansowych ograniczeń, a także sporej wartości rynkowej Holendra. Pieniądze zarobione na tym rozstaniu zostałyby przeznaczone na jakościowe i konieczne wzmocnienia.

Wcześniej władze Interu oczekiwały za swojego wahadłowego minimum 50 milionów euro. Teraz ta kwota stopniała do 40 milionów euro, co znacząco zwiększa szanse na pozytywne przeprowadzenie transakcji. Poważne zainteresowanie Dumfriesem napływa z Wysp Brytyjskich. Najwięcej mówi się o Manchesterze United oraz Chelsea, choć na ten moment to właśnie ekipa z Old Trafford wydaje się być faworytem do pozyskania reprezentanta Holandii.

W obecnym sezonie Dumfries zgromadził dwa trafienia i sześć asyst w 31 występach. Wśród jego potencjalnych następców wymienia się między innymi Ricka Karsdorpa, Noussaira Mazraouiego, Emila Holma i Juana Cuadrado.

Zobacz również: Pogba się nie poddaje, ma wiele do udowodnienia w Turynie

Komentarze