Inter wciąż chce Lukaku. Przygotowuje kolejną ofertę

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Imago/Sportimage
  • Inter Mediolan pragnie ściągnąć do siebie Romelu Lukaku
  • Belg również liczy na stałą przeprowadzkę do Włoch
  • Nerrazzuri przygotowują kolejną ofertę, która trafi na stolik Chelsea

Nerrazzuri walczą o Belga

Romelu Lukaku w sezonie 2022/2023 przebywał na wypożyczeniu w Interze Mediolan. Jego drugi pobyt we Włoszech nie był tak udany jak pierwszy, natomiast pod koniec kampanii wrócił do optymalnej dyspozycji fizycznej i zaczął regularnie trafiać do siatki.

Belg otwarcie przyznaje, że nie chce wracać do Chelsea, a jego marzeniem jest stała przeprowadzka do Mediolanu. Inter od pewnego czasu pracuje nad transferem. Pierwotnie chciał wypożyczyć napastnika z opcją wykupu, natomiast The Blues są zainteresowani jedynie sprzedażą. Za swojego zawodnika życzą sobie aż 40 milionów euro.

Dla Nerrazzurich ta kwota może okazać się problematyczna. Nie ulega natomiast wątpliwościom, że muszą działać szybko, gdyż Lukaku budzi zainteresowanie w Arabii Saudyjskiej. Na ten moment odrzuca on możliwość wyprowadzki z Europy, lecz w tej kwestii może jeszcze wiele się zmienić.

Inter Mediolan przygotowuje kolejną ofertę, która jest zbliżona oczekiwaniom Chelsea. Gianluca Di Marzio informuje, że będzie się ona mieścić w granicach 30-35 milionów euro. Londyńczycy mogą skusić się na przyjęcie tej propozycji.

Zobacz również: Milan dopina kolejny transfer z Chelsea. Finalizacja jeszcze w tym tygodniu

Komentarze