Inter walczy o napastnika Arsenalu. Wyłoży za niego duże pieniądze

Folarin Balogun
Folarin Balogun fot. Imago/Beautiful Sports

Inter Mediolan rozgląda się za jeszcze jednym napastnikiem. Po zrezygnowaniu z Romelu Lukaku na szczycie listy życzeń znajduje się Folarin Balogun. Finalista Ligi Mistrzów przygotowuje ofertę.

  • Folarin Balogun może tego lata trafić do Mediolanu
  • Inter przygotowuje ofertę za utalentowanego napastnika
  • Zaproponuje Arsenalowi wypożyczenie z obowiązkiem wykupu

Nerrazzuri ściągną napastnika Kanonierów?

Tego lata z Interem Mediolan rozstał się Edin Dzeko. Po rocznym wypożyczeniu do Londynu wrócił także Romelu Lukaku, dlatego dla władz klubu oczywistym stała się konieczność wzmocnienia linii ataku. Zespół zasilił już Marcus Thuram, który przybył w ramach transferu bezgotówkowego. Zamiarem jest ściągnięcie jeszcze jednego napastnika.

Inter długo planował definitywne pozyskanie Lukaku, natomiast finalnie z tego zrezygnował. Na szczyt listy życzeń trafił zatem Folarin Balogun, który po fantastycznym sezonie w Ligue 1 ściągnął na siebie gigantyczne zainteresowanie.

Arsenal jest otwarty na sprzedaż swojego napastnika. Wycenia go nawet na 50 milionów euro, natomiast najprawdopodobniej będzie musiał obniżyć swoje wymagania.

Inter Mediolan jest bardzo zainteresowany transferem Baloguna i przygotowuje ofertę. Media sugerują, że zaproponuje Arsenalowi wypożyczenie za 5 milionów euro plus obligatoryjny wykup za 35 milionów euro.

Zobacz również: Świetne wieści dla Napoli. Czołowy zawodnik podpisze nową umowę

Komentarze