Trzech zawodników może odejść z Interu

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez PressFocus

Letnie okno transferowe zapowiada się niezwykle ciekawie w biurach Interu Mediolan. Odpowiadający za kształt drużyny Piero Ausilio i Giuseppe Marotta otrzymali od właścicieli misję podobną do tej sprzed roku. Transfery do klubu będą finansowane tylko ze wcześniejszej sprzedaży, a w takiej sytuacji trudno zadeklarować, że któryś z zawodników nie jest na sprzedaż. Tuttosport wymienia nazwiska trzech zawodników, którzy mogą pożegnać się z klubem.

  • Lautaro Martinez, Alessandro Bastoni i Milan Skriniar są wymieniani w kontekście odejścia z Interu Mediolan po zakończeniu sezonu
  • Inter rozgląda się jednocześnie za odpowiednimi następcami
  • Nerrazzurri są zainteresowani pozyskaniem Paulo Dybali i Bremera

Inter musi sprzedać, aby kupić

Inter nadal znajduje się w sytuacji, w której jest zmuszony do poważnego rozważenia wszystkich ofert, nawet za najlepszych zawodników zespołu. Tak było także przed rokiem, gdy z klubem żegnali się Romelu Lukaku i Achraf Hakimi.

Tym razem zawodnikiem, który stanowi o sile drużyny, a po zakończeniu sezonu może się z nią pożegnać jest Lautaro Martinez. Jeżeli do siedziby Nerazzurrich napłynie atrakcyjna oferta w sprawie transferu Argentyńczyka, prawdopodobnie nie zostanie ona odrzucona. Nie jest również tajemnicą, że poważnie zainteresowani pozyskaniem napastnika są przedstawiciele Atletico Madryt.

Inter ma już również upatrzonego kandydata na następcę. W Mediolanie chętnie widzieliby występującego obecnie w Juventusie Paulo Dybalę, którego kontrakt z klubem wygasa z końcem obecnego sezonu. Oznacza to, że jeżeli nie złoży podpisu pod nową umową, latem będzie mógł odejść za darmo. Taką okazję będą chciały wykorzystać władze Interu.

Tuttosport informuje, że z gronie kandydatów do odejścia z klubu znajdują się także Alessandro Bastoni i Milan Skriniar. Również w tym przypadku Nerrazzurri wytypowali już faworyta do zastąpienia jednego z nich. Chodzi o brazylijskiego obrońcę Torino Gleisona Bremera.

Zobacz także: Ranocchia odchodzi z Interu Mediolan

Komentarze

Na temat “Trzech zawodników może odejść z Interu