Newcastle pyta o zawodnika Interu Mediolan

Denzel Dumfries
Denzel Dumfries Pressfocus

Denzel Dumfries jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. O wahadłowego Interu Mediolan pyta coraz więcej klubów. Dziennikarze z La Gazzetta dello Sport przekazali, że dołączyło do nich Newcastle. 

  • W Mediolanie są rozczarowani występami Denzela Dumfriesas, który szykowany jest do odejścia
  • Wiele zespołów interesuje się transferem reprezentanta Holandii
  • Do wyścigu o transfer wahadłowego dołączyło Newcastle

Dumfries z dużymi szansami na przenosiny do Premier League

Włodarze Interu Mediolan nie są do końca zadowoleni z gry Denzela Dumfriesa. Holender nie przekonuje, a do tego zastanawia się już nad zmianą klubu. Według włoskich mediów, Nerazzurri są pogodzeni z wolą piłkarza i analizują oferty, jakie za niego wpływają. A tych nie brakuje. 

Zawodnik cieszy się ogromnym zainteresowaniem głównie ze strony klubów z Premier League. Niedawno mówiło się, że faworytem do jego pozyskania jest Aston Villa. Również Manchester United i Chelsea pytały o zawodnika. Redakcja La Gazzetta dello Sport wskazuje na jeszcze jednego chętnego na pozyskanie Holendra. Jest to Newcastle.

Sroki dysponują ogromnymi środkami finansowymi i byłyby gotowe zaoferować atrakcyjne pieniądze za zawodnika. Jak na razie ich działania nie są jeszcze skonkretyzowane, jednak klub skontaktował się już z Interem w kwestii sprowadzenia Denzela Dumfriesa. Niemal pewne wydaje się, że wahadłowy odejdzie latem z Mediolanu. 

Czytaj też: Inter straci gwiazdora? Man Utd rozważa podjęcie działania

Komentarze