Inter szykuje ofertę za gwiazdę Lazio. Odda rzymianom piłkarza?

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić fot. PressFocus

Sergej Milinković-Savić nie jest zainteresowany przedłużeniem wygasającego w 2024 roku kontraktu z Lazio. Dla rzymian najbliższe lato będzie ostatnią okazją, aby zarobić na tym rozstaniu jakiekolwiek pieniądze. Inter Mediolan planuje złożyć ofertę za serbskiego pomocnika.

  • Sergej Milinković-Savić zdecydował się na odejście z Lazio
  • Inter Mediolan jest zainteresowany transferem Serba
  • Nerrazzuri chcą zaoferować pieniądze plus Robina Gosensa

Nerrrazzuri walczą o gwiazdę Serie A

Lazio zakończyło sezon 2022/2023 na drugim miejscu w tabeli i wywalczyło zasłużony awans do Ligi Mistrzów. Przed rywalizacją w tych rozgrywkach rzymianie będą jednak musieli nieco przemodelować kadrę i zastąpić jedną z największych gwiazd.

Sergej Milinković-Savić nie wykazuje bowiem zainteresowania przedłużeniem wygasającego w 2024 roku kontraktu, o czym zdążył już poinformował włodarzy Lazio. Aby zarobić jakiekolwiek pieniądze na tym rozstaniu, konieczna jest sprzedaż już tego lata.

Rzymianie są świadomi sporego zainteresowania i chcą za swojego gwiazdora zarobić nawet 40 milionów euro. Na liście życzeń bramkostrzelnego Serba mają kluby z Anglii, choć najkonkretniejsze prace nad tym transferem prowadzi Inter Mediolan.

Władze Nerrazzurich szykują ofertę, która zawiera pieniądze plus kartę jednego z piłkarzy. Chodzi o wypychanego z Mediolanu Robina Gosensa.

Zobacz również: Juventus sprzeda Szczęsnego? Jest kluczowy powód

Komentarze