Inter szuka zastępcy dla Brozovicia

Florian Grillitsch (w białej koszulce)
Florian Grillitsch (w białej koszulce) PressFocus

W poszukiwaniu zmiennika dla Marcelo Brozovicia Inter może zawędrować do niemieckiej Bundesligi. Włoskie media donoszą, że klub z Mediolanu interesuje się Florianem Grillitschem, grającym aktualnie w Hoffenheim.

  • Nerazzurri potrzebują zastępcy dla Marcelo Brozovicia
  • Potencjalnym wzmocnieniem może okazać się Florian Grillitsch z Hoffenheim
  • Kontrakt Austriaka z obecnym klubem wygasa w czerwcu

Zmiennik potrzebny od zaraz

Chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ważnym zawodnikiem jest dla Interu Marcelo Brozovic. Ostatnie mecze dobitnie pokazały, że kiedy go zabraknie, zaczynają się kłopoty. Beppe Marotta i Piero Ausilio wiedzą o tym doskonale, dlatego zamierzają znaleźć mu godnego zastępcę.

Uwagę włodarzy Interu zwrócił 26-letni Florian Grillitsch. Austriacki pomocnik jest pewnym punktem swojej drużyny, jednak w czerwcu wygasa jego kontrakt. Nerazzurri mogą wykorzystać sytuację, zgarniając solidnego zawodnika bez konieczności płacenia kwoty odstępnego.

Austriak może występować zarówno na środku obrony, jak i na pozycji defensywnego pomocnika. Do drużyny Hoffenheim dołączył w 2017 roku, a jego poprzednim klubem był Werder Brema. W obecnym sezonie Bundesligi zagrał w 17 spotkaniach. Portal Transfermarkt wycenia go na 16 milionów euro.

Czytaj także: Frattesi przedłuża umowę, Inter wciąż zainteresowany

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze