Inter szuka następcy Skriniara. Trop prowadzi na Old Trafford

Victor Lindelof
Victor Lindelof fot. PressFocus

Szeregi Interu Mediolan latem opuści Milan Skriniar. Wicemistrzowie Włoch szukają następcy lidera defensywy. Trop prowadzi do Manchesteru United. Po sezonie Inter spróbuje ściągnąć do siebie Victora Lindelofa.

  • Inter Mediolan szuka nowego środkowego obrońcy
  • Włosi są zainteresowani Victorem Lindelofem z Manchesteru United
  • Czerwone Diabły puszczą swojego defensora za około 30 milionów funtów

Inter sięgnie po obrońce Manchesteru United?

Po wielomiesięcznych negocjacjach Inter Mediolan przegrał wyczerpującą batalię o Milana Skriniara. Słowacki obrońca nie zdecydował się na przedłużenie wygasającego kontraktu i latem przeniesie się do Paris Saint-Germain.

Ponadto, pod znakiem zapytania stoi przyszłość Stefana de Vrija, z którym Inter również się jeszcze nie dogadał. Te kwestie sprawiają, że po sezonie wicemistrzowie Włoch spróbują ściągnąć nowego środkowego obrońcę.

Z medialnych doniesień wynika, że w gabinetach Interu wykształcił się główny kandydat. Jest nim Victor Lindelof, czyli obecnie zawodnik Manchesteru United.

W ekipie Erika ten Haga Szwed jest wyłącznie rezerwowym. Niewykluczone więc, że latem opuści drużynę, zwłaszcza, że Czerwone Diabły poszukują funduszy na wzmocnienia. Inter Mediolan musiałby zaoferować kwotę w okolicach 30 milionów funtów.

“Nerrazzuri” już wcześniej starali się o pozyskanie Lindelofa. W trakcie zimowego okienka proponowano półroczne wypożyczenie, lecz Manchester United był zainteresowany jedynie transferem definitywnym.

Zobacz również: Roma powalczy o zakontraktowanie mistrza świata?

Komentarze