Inter stoczy bój z Juventusem o szwedzkiego defensora

Emil Holm
Emil Holm IMAGO / Gribaudi/ImagePhoto

Emil Holm pomimo spadku wraz ze Spezią z Serie A może w nadchodzącym sezonie nadal występować na boiskach elity. Ba, nawet reprezentować barwy klubu walczącego o najwyższe cele. Jak bowiem informuje Gianluca Di Marzio, szwedzki defensor znajduje się na celowniku zarówno Juventusu jak i Interu.

  • Emil Holm nie może narzekać na brak zainteresowania
  • Początkowo Szwed był łączony z Juventusem
  • Teraz na pole-position do jego pozyskania wysunął się Inter

Inter czy Juventus? Emil Holm ma w czym wybierać

Emil Holm początkowo był łączony z Juventusem. Władze “Starej Damy” jeszcze w trakcie sezonu obserwowały szwedzkiego defensora, który imponował formą w barwach Spezii. Jednak Gianluca Di Marzio donosi, że również Inter jest zainteresowany sprowadzeniem 23-latka, ba, nawet rozpoczęli rozmowy z jego agentem dotyczące transferu.

Finaliści minionej edycji Ligi Mistrzów nie mają zamiaru się zatrzymywać. Pozyskali już Marcusa Thurama oraz Davide Frattesiego, a wkrótce może do nich dołączyć Emil Holm. Spezia jest otwarta na sprzedaż Szweda, ale zażyczyła sobie kwoty w okolicach 15 milionów euro.

Dwukrotny reprezentant swojego kraju w minionym sezonie Serie A rozegrał 20 spotkań. W tym czasie zdobył jedną bramkę oraz dwa razy udało mu się zanotować asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia Emila Holma na pięć milionów euro.

Sprawdź także: Syn legendy Milanu w kręgu zainteresowań Empoli

Komentarze