Inter jednak zdecyduje się na powrót Lukaku?

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku PressFocus

Według La Gazzetta dello Sport Inter Mediolan nie wyklucza już możliwości powrotu latem na San Siro Romelu Lukaku. Były napastnik nerazzurrich mocno naciska na ponowne dołączenie do drużyny z Mediolanu.

  • Lukaku robi wszystko, co może, aby wrócić do Interu
  • Władze nerazzurrich nie wykluczają już możliwości ewentualnego powrotu Belga do Mediolanu
  • Jak podaje LGDS rozważane będzie tylko ewentualne wypożyczenie

Inter może spróbować wypożyczyć Lukaku z Chelsea

Tuttosport informował w ubiegłym tygodniu, że Belg osobiście dzwonił do osób odpowiedzialnych za transfery w Interze Mediolan, by wyrazić chęć powrotu do stolicy Lombardii. Romelu Lukaku przeżywa trudne chwile na Stamford Bridge. Napastnik od samego początku przygody w Londynie jest krytykowany za swoją grę, a w dodatku od początku lutego nie wystąpił w pierwszym składzie The Blues.

Początkowo włodarze Interu Mediolan zaprzeczali możliwości powrotu Lukaku do Mediolanu. Teraz sytuacja miała się zmienić, choć nerazzurri wciąż muszą zwracać uwagę na bilans zysków i strat, dlatego przed zakontraktowaniem Belga będą musieli sprzedać któregoś z obecnych graczy. Gazzetta precyzuje, że latem ewentualny powrót Lukaku byłby możliwy jedynie w przypadku wypożyczenia.

Obecnie Chelsea zmaga się z problemami organizacyjnymi po sankcjach nałożonych przez brytyjski rząd na Romana Abramowicza i jest na etapie zmian właścicielskich. Do tego czasu The Blues nie mogą ani kupować, ani sprzedawać piłkarzy. W związku z tym do czasu ogłoszenia nowych właścicieli i unormowania się spraw około futbolowych ewentualne rozmowy w sprawie Lukaku nie odbędą się.

Lukaku strzelił 64 gole w 95 występach we wszystkich rozgrywkach podczas swojego dwuletniego pobytu w Interze pod wodzą Antonio Conte.

Zobacz również: Tuttosport: Pogba czeka na telefon z Juve

Komentarze

Na temat “Inter jednak zdecyduje się na powrót Lukaku?

Dla kilku graczy zamknąłbym drogę powrotu do serie A bo poszli do innej ligi za kasą (zjazd formy [lenistwo?] albo za duża konkurencja i płacz, że nie ma miejsca w podstawowej 11). Lukaku w Anglii pokazał to, że nie jest wart ceny, którą Chelsea zapłaciła za niego. Teraz nawet deklaruje obniżenie pensji byle się wynieść z Londynu.