Inter rozpoczął negocjacje z zawodnikiem Realu Madryt

Nacho
Nacho IMAGO / Maria De Gracia

Inter Mediolan od pewnego czasu przygląda się sytuacji Nacho w Realu Madryt. Jak donosi hiszpańska gazeta Marca, nerazurri proponują obrońcy Królewskich trzyletni kontrakt.

  • Inter Mediolan szuka następcy Milana Skriniara
  • Na celowniku nerazzurrich znalazł się Nacho
  • Zawodnik Realu najpewniej nie przedłuży wygasającego kontraktu

Nacho na liście życzeń Interu

Nacho po sezonie najprawdopodobniej zostanie wolnym zawodnikiem. Obrońca, który całą karierę spędził w Realu Madryt jak dotąd nie dał zielonego światła, by przedłużyć umowę z klubem. Defensor może występować zarówno na prawej stronie defensywy, jak i na środku. Inter postrzega go, jako idealnego następcę Milana Skriniara.

Hiszpański gazeta Marca informuje, że Inter skontaktował się z otoczeniem Nacho, aby zaoferować ofertę trzyletniego kontraktu, który obowiązywałby do lata 2026 roku. Marca podkreśla jednak, że nadal istnieje możliwość, że Nacho przedłuży swój kontrakt z Realem. Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższych dniach.

Obrońca ma na swoim koncie 318 występów we wszystkich rozgrywkach w swojej seniorskiej karierze, a także trzy tytuły La Liga, pięć pucharów Ligi Mistrzów i dwa trofea Copa del Rey. Inter z pewnością skorzystałby na jego ogromnym doświadczeniu.

Zobacz również: Pomocnik Realu Madryt może trafić do Serie A

Komentarze