Inter przystępuje do działania i składa ofertę za pomocnika FC Barcelony

Franck Kessie
Franck Kessie fot. PressFocus

Franck Kessie od dawna jest łączony z transferem do Interu Mediolan. Wicemistrzowie Włoch przystąpili do działania i złożyli ofertę FC Barcelonie za środkowego pomocnika – informuje “AS”.

  • FC Barcelona jest gotowa do rozstania z Franckiem Kessiem
  • Inter Mediolan złożył pierwszą ofertę, która zakłada wymianę zawodników
  • Duma Katalonii woli natomiast otrzymać gotówkę

Kluby dojdą do porozumienia?

Inter Mediolan poszukuje wzmocnień środka pola. Pod znakiem zapytania stoi przyszłość Marcelo Brozovicia, którego sytuacja generuje spore zainteresowanie. Od kilku miesięcy media donoszą o potencjalnym transferze Francka Kessiego, którego wicemistrzowie Włoch mają na swojej liście życzeń.

“AS” informuje, że działania Interu nie zakończyły się na obserwacji. Na stole FC Barcelony pojawiła się bowiem pierwsza oferta, która zakłada wymianę zawodników. Dokładne personalia graczy, z którymi Nerrazzuri byliby skłonni się rozstać nie są jeszcze znane. Duma Katalonii nie planuje natomiast przystawać na tę propozycję, gdyż preferuje sprzedaż za gotówkę.

Blaugrana liczy, że ostatecznie uda się zarobić na odejściu Kessiego nawet 30 milionów euro. Jeśli Inter nie będzie w stanie sprostać tym żądaniom, reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej najprawdopodobniej wyląduje na Wyspach Brytyjskich.

Zobacz również: Lukaku w planach głównego kandydata na nowego menedżera Chelsea

Komentarze